Skip to content

Secrid Cardprotector for Magsafe fuchsia

Schrijf een review
 49,00
Uitverkocht
Kies jouw kleur
  • Secrid Cardprotector for Magsafe fuchsia
  • Secrid Cardprotector for Magsafe sand
  • Secrid Cardprotector for Magsafe titanium
  • Secrid Cardprotector for Magsafe lime
  • Gratis verzending vanaf 39,-
  • Spaar stempels voor korting
  • 30 dagen retour
  • Klantbeoordeling 9.5/10
  • 2 jaar fabrieksgarantie
Secrid
Specificaties
Afmetingen en Inhoud
Hoogte (cm)10.2
Breedte (cm)6.3
Diepte (cm)0.8
Aantal pashouders6
Veiligheid
Hoofdsluiting portemonnee-
RFIDJa
Fysieke kenmerken
PrintEffen
KleurRoze
MateriaalAluminium
Geschikt voor
DoelgroepVolwassenen
GeslachtDames
Algemeen
SKUCFM-FUCHSIA
EAN8721077501659
MerkSecrid
Fabrieksgarantie2 jaar
SerieCardprotector
Productbeschrijving

Secrid Cardprotector for Magsafe fuchsia

Deze Secrid Cardprotector in opvallend fuchsia roze is ontworpen voor naadloos gemak. Het is de perfecte, minimalistische oplossing voor iedereen die zijn belangrijkste pasjes direct op zijn telefoon wil hebben. Dankzij de MagSafe functionaliteit klik je de houder moeiteloos vast aan de achterkant van je iPhone. Gemaakt van solide aluminium, beschermt deze kaarthouder je passen niet alleen tegen buigen en breken, maar ook tegen ongewenst skimmen via RFID-signalen.

Specificaties

  • Merk: Secrid
  • Hoofdkleur: Roze (Fuchsia)
  • Materiaal: Aluminium
  • Afmeting (H x B x D): 10.2 x 6.3 x 0.8 cm
  • Capaciteit: Geschikt voor maximaal 6 pasjes
  • Garantie: 2 jaar

Voordelen Secrid Cardprotector for Magsafe fuchsia

Het grootste gemak van deze Cardprotector zit in de eenvoudige bevestiging en het directe gebruik. Je hebt je belangrijkste betaalkaarten altijd binnen handbereik, direct op je telefoon. Het strakke design van slechts 0.8 cm dik zorgt ervoor dat het geheel niet onnodig veel volume toevoegt, terwijl je toch alle essentiële kaarten bij je draagt. Het compacte formaat is specifiek afgestemd op de MagSafe standaard, wat zorgt voor een stabiele en betrouwbare grip op je apparaat.

Het robuuste aluminium dat Secrid gebruikt, biedt essentiële RFID-bescherming (Radio Frequency Identification), waardoor je pasgegevens veilig blijven voor digitale diefstal. Dit model is specifiek gemaakt om intensief dagelijks gebruik te doorstaan en functioneert feilloos, dankzij de bekende precisie en het hoge afwerkingsniveau van Secrid. Dit systeem is ontworpen voor een lange levensduur, wat betekent dat je een aankoop doet waar je jarenlang op kunt vertrouwen. Je ontvangt standaard 2 jaar fabrieksgarantie.

Onderhoudstips

Omdat de Cardprotector is gemaakt van aluminium, vereist hij minimaal onderhoud. Mocht de houder vies worden, dan kun je deze eenvoudig reinigen met een zachte, licht vochtige doek. Gebruik geen agressieve schoonmaakmiddelen om de fuchsia afwerking niet te beschadigen. Zorg er ook voor dat de Magsafe-magneten aan de achterzijde schoon blijven voor een optimale hechting aan je telefoon.

Geen reviews