
Leonhard Heyden Tassen
De tassen van Leonhard Heyden blinken uit in kwaliteit, tijdloze stijl en functionaliteit. Het Duitse merk maakt tassen die ideaal zijn voor dagelijks gebruik.






Kipling Gunne green moss
51,90Adviesprijs 64,90


Hedgren Comby Grip M Expandable olive
134,90Adviesprijs 159,00
Secrid Slimwallet Portemonnee Veg espresso-brown
63,20Adviesprijs 79,00
Liebeskind Luka Harris Crossbody S olivgrun
109,90Adviesprijs 149,90



Michael Kors Jet Set Crossbody brn/acorn
130,90Adviesprijs 175,00







American Tourister Wanderlite Handbagage Spinner S - 44 liter - 55x40x20 cm - shadow black
179,90Adviesprijs 199,00


Ortlieb Back-Roller Plus QL2.1 20L denim
103,46Adviesprijs 114,95

Delsey Lutece Cabin Trolley 55 Expandable black
134,90Adviesprijs 169,00
Ortlieb Sport-Roller Classic QL2.1 (set van 2x 12.5L) black
125,96Adviesprijs 139,95

Kipling Money Land Portemonnee black noir
39,90Adviesprijs 49,90
American Tourister Wanderlite Wash Bag - Uitbreidbaar 5/8 liter - 20x26x15/18 cm - shadow black
35,00



Delsey Montmartre 3 Cabin Trolley 55 Expandable pine
173,90Adviesprijs 249,00Leonhard Heyden tassen collectie
Het Duitse merk Leonhard Heyden combineert vakmanschap met oog voor detail. Het merk Leonhard Heyden werd in 1891 opgericht door Ferdinand Heyden en is sindsdien actief in de lederwaren branche. De rijke geschiedenis van het merk heeft gezorgd voor jarenlange ervaring op het gebied van leerlooien en bewerken. Vanaf het begin had Ferdinand namelijk een leerlooierij bij zijn winkel. Hier werden de huiden gewassen, gelooid en bewerkt totdat ze klaar waren om te worden gebruikt voor het maken van tassen. Door het zorgvuldige productieproces kan het merk klanten al jaren verzekeren van kwalitatief hoogwaardige tassen. Het merk heeft al diverse design awards gewonnen en weet dan ook precies hoe het balans kan aanbrengen tussen kwaliteit, functionaliteit en design. Dit zorgt voor een unieke collectie tassen die uiterst geschikt zijn voor dagelijks gebruik.
De Leonhard Heyden tassencollectie
Onderdeel van de Leonhard Heyden tassen collectie zijn elegante business tassen die een ongekende klasse uitstralen. Dit maakt ze perfect voor zakelijk gebruik. Er is ruime keuze uit diverse business tassen die ruimte hebben voor het meenemen van een laptop, documenten en andere zakelijk items zoals pennen en visitekaartjes. De zakelijke tassen zijn verkrijgbaar in verschillende modellen zoals aktetassen en klassieke schoudertassen. Maak een keuze uit de verschillende, tijdloze kleuren zoals bruin en zwart. Omdat de tassen worden gemaakt van hoogwaardige leersoorten is geen enkele tas precies hetzelfde maar is kwaliteit gegarandeerd. Ook schoudertassen met een meer casual uitstraling zijn onderdeel van de Leonhard Heyden collectie. Deze worden gemaakt van fraai leer of eigentijds nylon. De tassen kunnen jarenlang met plezier gebruikt worden en zijn dus een goede investering!
Bestel Leonhard Heyden tassen online
De prachtige tassen collectie van Leonhard Heyden is uiteraard verkrijgbaar op Travelbags. Kies uit de businesstassen en schoudertassen een item dat perfect aansluit op de persoonlijke wensen.