
Leonhard Heyden Tassen
De tassen van Leonhard Heyden blinken uit in kwaliteit, tijdloze stijl en functionaliteit. Het Duitse merk maakt tassen die ideaal zijn voor dagelijks gebruik.




Michael Kors Jet Set Crossbody black
130,90Adviesprijs 175,00
American Tourister City Racer Duffle/Wheels M petrol
67,90Adviesprijs 99,00
Reisenthel Toiletbag Kids Tiger navy
17,90Adviesprijs 25,95
Michael Kors Bryant Crossbody black
145,90Adviesprijs 195,00

Ortlieb Velocity PS 17L dark sand
107,96Adviesprijs 119,95
American Tourister Flytwist Spinner 67/24 TSA Expandable shadow black
131,90Adviesprijs 139,00

American Tourister Flashline Spinner Underseater sky silver
83,90Adviesprijs 99,00
Deuter Kid Comfort Kinderdrager Pro midnight
334,61Adviesprijs 439,95





XD Design Bobby Edge Anti-Theft Backpack off white
93,90Adviesprijs 149,95

The North Face Terra 65 S-M tnf black-aspha
165,90Adviesprijs 184,95







The North Face Base Camp Duffel S fizz lime/lemon
119,85Adviesprijs 144,95

Trixie Mrs. Unicorn Large Backpack light yellow
44,90Adviesprijs 49,95



Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 40L glacier blue
124,62Adviesprijs 149,95
Leonhard Heyden tassen collectie
Het Duitse merk Leonhard Heyden combineert vakmanschap met oog voor detail. Het merk Leonhard Heyden werd in 1891 opgericht door Ferdinand Heyden en is sindsdien actief in de lederwaren branche. De rijke geschiedenis van het merk heeft gezorgd voor jarenlange ervaring op het gebied van leerlooien en bewerken. Vanaf het begin had Ferdinand namelijk een leerlooierij bij zijn winkel. Hier werden de huiden gewassen, gelooid en bewerkt totdat ze klaar waren om te worden gebruikt voor het maken van tassen. Door het zorgvuldige productieproces kan het merk klanten al jaren verzekeren van kwalitatief hoogwaardige tassen. Het merk heeft al diverse design awards gewonnen en weet dan ook precies hoe het balans kan aanbrengen tussen kwaliteit, functionaliteit en design. Dit zorgt voor een unieke collectie tassen die uiterst geschikt zijn voor dagelijks gebruik.
De Leonhard Heyden tassencollectie
Onderdeel van de Leonhard Heyden tassen collectie zijn elegante business tassen die een ongekende klasse uitstralen. Dit maakt ze perfect voor zakelijk gebruik. Er is ruime keuze uit diverse business tassen die ruimte hebben voor het meenemen van een laptop, documenten en andere zakelijk items zoals pennen en visitekaartjes. De zakelijke tassen zijn verkrijgbaar in verschillende modellen zoals aktetassen en klassieke schoudertassen. Maak een keuze uit de verschillende, tijdloze kleuren zoals bruin en zwart. Omdat de tassen worden gemaakt van hoogwaardige leersoorten is geen enkele tas precies hetzelfde maar is kwaliteit gegarandeerd. Ook schoudertassen met een meer casual uitstraling zijn onderdeel van de Leonhard Heyden collectie. Deze worden gemaakt van fraai leer of eigentijds nylon. De tassen kunnen jarenlang met plezier gebruikt worden en zijn dus een goede investering!
Bestel Leonhard Heyden tassen online
De prachtige tassen collectie van Leonhard Heyden is uiteraard verkrijgbaar op Travelbags. Kies uit de businesstassen en schoudertassen een item dat perfect aansluit op de persoonlijke wensen.