
Leonhard Heyden Tassen
De tassen van Leonhard Heyden blinken uit in kwaliteit, tijdloze stijl en functionaliteit. Het Duitse merk maakt tassen die ideaal zijn voor dagelijks gebruik.










The Chesterfield Brand Maggiore Backpack black
244,90Adviesprijs 279,95



The North Face Base Camp Duffel XS tnf black-tnf w
99,90Adviesprijs 124,95
Jack Wolfskin Velocity 20 midnight sky
79,95Adviesprijs 99,95



Kipling Kipling New Storia Handbagage Trolley 45 cm - 25 liter - 45x40.5x20 cm sport doodle
169,90Adviesprijs 199,90

The Chesterfield Brand Olvia Shoulderbag black
130,90Adviesprijs 149,95






American Tourister Diablast Spinner 78 cm - Uitbreidbaar 98/111 liter - 78x49x31/34 cm - purple pulse
131,90Adviesprijs 139,00

Travelite Workfloow Backpack M denimblue
80,96Adviesprijs 89,95


Decent Retro Trolley 67 old rose
79,90Adviesprijs 99,95


Emily & Noah Laren Schoudertas Medium taupe
29,90Adviesprijs 49,99Leonhard Heyden tassen collectie
Het Duitse merk Leonhard Heyden combineert vakmanschap met oog voor detail. Het merk Leonhard Heyden werd in 1891 opgericht door Ferdinand Heyden en is sindsdien actief in de lederwaren branche. De rijke geschiedenis van het merk heeft gezorgd voor jarenlange ervaring op het gebied van leerlooien en bewerken. Vanaf het begin had Ferdinand namelijk een leerlooierij bij zijn winkel. Hier werden de huiden gewassen, gelooid en bewerkt totdat ze klaar waren om te worden gebruikt voor het maken van tassen. Door het zorgvuldige productieproces kan het merk klanten al jaren verzekeren van kwalitatief hoogwaardige tassen. Het merk heeft al diverse design awards gewonnen en weet dan ook precies hoe het balans kan aanbrengen tussen kwaliteit, functionaliteit en design. Dit zorgt voor een unieke collectie tassen die uiterst geschikt zijn voor dagelijks gebruik.
De Leonhard Heyden tassencollectie
Onderdeel van de Leonhard Heyden tassen collectie zijn elegante business tassen die een ongekende klasse uitstralen. Dit maakt ze perfect voor zakelijk gebruik. Er is ruime keuze uit diverse business tassen die ruimte hebben voor het meenemen van een laptop, documenten en andere zakelijk items zoals pennen en visitekaartjes. De zakelijke tassen zijn verkrijgbaar in verschillende modellen zoals aktetassen en klassieke schoudertassen. Maak een keuze uit de verschillende, tijdloze kleuren zoals bruin en zwart. Omdat de tassen worden gemaakt van hoogwaardige leersoorten is geen enkele tas precies hetzelfde maar is kwaliteit gegarandeerd. Ook schoudertassen met een meer casual uitstraling zijn onderdeel van de Leonhard Heyden collectie. Deze worden gemaakt van fraai leer of eigentijds nylon. De tassen kunnen jarenlang met plezier gebruikt worden en zijn dus een goede investering!
Bestel Leonhard Heyden tassen online
De prachtige tassen collectie van Leonhard Heyden is uiteraard verkrijgbaar op Travelbags. Kies uit de businesstassen en schoudertassen een item dat perfect aansluit op de persoonlijke wensen.