
Leonhard Heyden
Leonhard Heyden maakt prachtige leren tassen en accessoires voor heren en dames. De collectie van het merk is ideaal voor iedere dag.



Napapijri Morra Duffle cb
179,90Adviesprijs 300,00
Ortovox Peak 42 S arctic-grey
211,90Adviesprijs 249,95
Deuter Speed Lite 13 linden-cactus
54,90Adviesprijs 64,95


A Little Lovely Company Jules Toiletry Bag animal friends
9,90Adviesprijs 15,95

Piquadro Blue Square Bum Bag iPad Mini black
168,90Adviesprijs 199,00
Vaude Banaba Toiletry Kit silt brown
53,90Adviesprijs 59,90

Ortovox Free Rider 20 S black-raven
152,90Adviesprijs 179,95
Ortovox Free Rider 26 S white-tea
169,90Adviesprijs 199,95


Ortlieb Vario QL2.1 20L black
160,90Adviesprijs 189,95
Ortlieb Velo-Sling Flex 5L black
80,90Adviesprijs 94,95
Eagle Creek Pack-It Gear Cube L black
49,90Adviesprijs 59,95

Vaude Unuk II black/purple ash
38,90Adviesprijs 59,95
Deuter Futura 23 nightblue-baltic
122,90Adviesprijs 144,95
Liebeskind Lena Monogram Wallet schwarz
35,90Adviesprijs 59,90
American Tourister Dreami Spinner 67 cm - Uitbreidbaar 69/78 liter - 67x45x29/32 cm - cloud white
149,00

MOSZ Maren Laptop Rugzak - 15.6" laptopvak - navy blue
57,90Adviesprijs 89,95


A Little Lovely Company Jules Kindertoilettas voor meisjes princesses
9,90Adviesprijs 15,95
Superdry Ath Essential Weekendtas dark navy
52,90Adviesprijs 74,99





Leonhard Heyden collectie
Leonhard Heyden is een traditioneel, Duits merk met jarenlange ervaring in de lederwarenbranche. Het begon allemaal met een kleine winkel die in mei 1891 werd geopend door Ferdinand Heyden. De winkel had een eigen leerlooierij en de productie werd dan ook volledig handmatig gedaan. Eerst werden de huiden gelooid, zodat ze niet meer verteren. Tijdens het looien worden de eiwitten in de huid onoplosbaar gemaakt, waardoor het leer een lange levensduur krijgt. Vervolgens worden de huiden gewassen en bewerkt totdat ze de gewenste kleur, soepelheid en structuur hebben. Het leer is klaar om te worden gebruikt en wordt vervolgens gesneden, genaaid en zorgvuldig afgewerkt. Op deze manier ontstaan al meer dan een eeuw de tassen van Leonhard Heyden. Bij het ontwerpen ligt de focus op functionaliteit, ambacht en kwaliteit. Hierdoor kan het merk de klant verzekeren van een tas, portemonnee of laptoptas van uitmuntende kwaliteit. Populaire series van dit merk zijn; Roma en Dakota.
Leonhard Heyden tassen
De collectie van Leonhard Heyden is enorm veelzijdig. Deze exclusieve collectie is zeer geschikt voor de zakelijke gebruiker. Hoogwaardige leersoorten, klassiek design en functioneel gebruiksgemak maken een tas van dit merk tot de ideale business bag. Kies voor een stijlvolle laptoptas, klassieke aktetas of een elegante reistas. Ook kan er gekozen worden voor een prachtige portemonnee, schrijfmap of toilettas. Deze kleine lederwaren kunnen ook prima gecombineerd worden met de tassen uit de collectie. Er is volop keuze uit schoudertassen en rugzakken voor zowel heren als dames. Deze tassen zijn uitermate geschikt voor dagelijks gebruik naar werk of school. Ieder item uit de Leonhard Heyden collectie is een aankoop voor het leven.
Bestel online bij Travelbags
Wie op zoek is naar een tijdloze business tas, een leren portemonnee of een klassieke, leren tas voor iedere dag kan ongetwijfeld een geschikt item vinden in de veelzijdige collectie van Leonhard Heyden. Deze is verkrijgbaar op Travelbags en eenvoudig online te bestellen.