
Leonhard Heyden
Leonhard Heyden maakt prachtige leren tassen en accessoires voor heren en dames. De collectie van het merk is ideaal voor iedere dag.




Vaude Mundo Carry-On 38 eclipse
110,90Adviesprijs 184,95

Eagle Creek No Matter What Handbagage Weekendtas 56 cm - 40 liter - 56x29x25 cm - pilot blue
83,90Adviesprijs 99,95

Dakine Verge Rugzak - 25 liter - 15" laptopvak - rosin
109,90Adviesprijs 119,95
DSTRCT State Street Workingbag 17" cognac
101,90Adviesprijs 139,95




Reisenthel Shopping Carrybag dots
45,90Adviesprijs 49,95
DSTRCT Wall Street Laptopbag 14" black
78,90Adviesprijs 119,95
Bric's X-Bag Holdall Medium ocean blue
94,90Adviesprijs 105,00
The North Face Base Camp Gear Box M summit gold-tnf
120,90Adviesprijs 134,95
Dakine EQ Duffle 35L black
48,90Adviesprijs 69,95
Jack Wolfskin Cyrox Shape 25 S-L mint leaf
89,90Adviesprijs 149,95

Eagle Creek Pack-It Overnight Set willow
62,90Adviesprijs 74,95




Reisenthel City Crossbody Heuptas iced matcha
50,90Adviesprijs 59,95
Eagle Creek No Matter What Reistas 60 cm - 60 liter - 60x31x27 cm - pilot blue
99,90Adviesprijs 119,95


Hedgren Comby Grip XS olive
126,90Adviesprijs 139,00
Kipling Cahir soft sand
44,90Adviesprijs 74,90


Guess Lorella Small Girlfriend Handtas bone
107,90Adviesprijs 135,00

Leonhard Heyden collectie
Leonhard Heyden is een traditioneel, Duits merk met jarenlange ervaring in de lederwarenbranche. Het begon allemaal met een kleine winkel die in mei 1891 werd geopend door Ferdinand Heyden. De winkel had een eigen leerlooierij en de productie werd dan ook volledig handmatig gedaan. Eerst werden de huiden gelooid, zodat ze niet meer verteren. Tijdens het looien worden de eiwitten in de huid onoplosbaar gemaakt, waardoor het leer een lange levensduur krijgt. Vervolgens worden de huiden gewassen en bewerkt totdat ze de gewenste kleur, soepelheid en structuur hebben. Het leer is klaar om te worden gebruikt en wordt vervolgens gesneden, genaaid en zorgvuldig afgewerkt. Op deze manier ontstaan al meer dan een eeuw de tassen van Leonhard Heyden. Bij het ontwerpen ligt de focus op functionaliteit, ambacht en kwaliteit. Hierdoor kan het merk de klant verzekeren van een tas, portemonnee of laptoptas van uitmuntende kwaliteit. Populaire series van dit merk zijn; Roma en Dakota.
Leonhard Heyden tassen
De collectie van Leonhard Heyden is enorm veelzijdig. Deze exclusieve collectie is zeer geschikt voor de zakelijke gebruiker. Hoogwaardige leersoorten, klassiek design en functioneel gebruiksgemak maken een tas van dit merk tot de ideale business bag. Kies voor een stijlvolle laptoptas, klassieke aktetas of een elegante reistas. Ook kan er gekozen worden voor een prachtige portemonnee, schrijfmap of toilettas. Deze kleine lederwaren kunnen ook prima gecombineerd worden met de tassen uit de collectie. Er is volop keuze uit schoudertassen en rugzakken voor zowel heren als dames. Deze tassen zijn uitermate geschikt voor dagelijks gebruik naar werk of school. Ieder item uit de Leonhard Heyden collectie is een aankoop voor het leven.
Bestel online bij Travelbags
Wie op zoek is naar een tijdloze business tas, een leren portemonnee of een klassieke, leren tas voor iedere dag kan ongetwijfeld een geschikt item vinden in de veelzijdige collectie van Leonhard Heyden. Deze is verkrijgbaar op Travelbags en eenvoudig online te bestellen.