Decent Neon-Fix Trolley 55 blauw
Decent Neon-Fix Trolley 55 blauw
Gratis verzending vanaf 39,-
30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
Klanten beoordelen travelbags met een 9.5
2 jaar fabrieksgarantie
Decent Neon-Fix Trolley 55 blauw
De Decent Neon-Fix Trolley 55 is een hippe handbagage koffer in een mooi kleurenpalet. Deze handbagage koffer voldoet aan de IATA norm en heeft 4 wielen waardoor hij gemakkelijk te vervoeren is.
Kenmerken:
- Handbagage (voldoet aan IATA norm)
- Cijferslot
- Vervaardigd uit ABS
- 4 dubbele wielen
- Telescopische trekstang
- 2 compartimenten
- Vlindervorm pakriemen
- Binnenvak met rits
Wij zijn officeel Decent dealer. U kunt voor de volledige garantieafhandeling bij ons terecht.
- Buitenafmetingen H 55 x B 35.5 x D 20.5
- Gewicht 2.7
- Inhoud 32
- Geschikt als handbagage Ja
- Materiaal ABS
Specificaties
Afmetingen en Inhoud
Fysieke kenmerken
Draagmogelijkheden
Geschikt voor
Opbergmogelijkheden
Veiligheid
Overige kenmerken
Algemene productkenmerken
54 reviews
Erg tevreden over de snelle levering op een ander adres.
Mijn dochter wilde graag voor haar verjaardag van opa en oma een koffer. Deze hebben we besteld en op het adres van opa en oma laten bezorgen. Allemaal zonder problemen. Dankzij deze goede service kwamen opa en oma op haar verjaardag met het hele grote kado binnen. En ze was helemaal gelukkig toen ze de hippe koffer zag, met de gratis bijgeleverde band als extra verrassing.
Praktisch, compleet koffertje
Fijn om mee te reizen: robuust, wordt overal geaccepteerd als handbagage, mooie kleine opbergvakjes.
Handig klein trolley met veel binnen compartimenten
Na lang zoeken heb ik eindelijk een goedkoop geprijsd klein handig trolley gevonden die aan het meeste van mijn korte reizen van max 3 dagen voldoen! Er zijn wel heel wat design en kwaliteit nadelen waar het toch niet kan tippen aan de bekende merken. Hij rolt wel lekker maar de lawaai van de wieltjes zijn wat luid en zeker storend als je ooit trolleys van betere merken heeft gebruikt. Als je hem goed vol propt merk je al snel dat er een soort onbalans is tijdens het voortduwen op de 4 wieltjes en hij soms de neiging heeft om te vallen. De indeling is wel leuk met al de extra zip compartimenten maar ik heb wat riempjes afgeknipt die overbodig waren omdat ze sowieso onder een zip compartiment zaten. Hij is echt niet meer geld waard dan wat ik hem heb betaald, 50€. maar dan denk ik dat je voor dat bedrag een betere koopje kunt doen bij een afprijzing van een Delsey, American Tourister of misschien andere goedkopere valiesjes die even goed zijn.