Boss Ray S Secrid black
Schrijf een review- Gratis verzending vanaf 39,-
- Spaar stempels voor korting
- 30 dagen retour
- Klantbeoordeling 9.5/10
- 1 jaar fabrieksgarantie

Specificaties
Afmetingen en Inhoud
| Hoogte (cm) | 9.5 |
|---|---|
| Breedte (cm) | 6 |
| Diepte (cm) | 1.5 |
| Aantal pashouders | 6 |
Veiligheid
| Hoofdsluiting portemonnee | Drukknoop |
|---|---|
| RFID | Nee |
Fysieke kenmerken
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
Geschikt voor
| Doelgroep | Volwassenen |
|---|---|
| Geslacht | Heren |
Algemeen
| SKU | 50521132-001 |
|---|---|
| EAN | 4063542645425 |
| Merk | Boss |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
| Serie | Ray |
Productbeschrijving
Boss Ray S Secrid black
De Boss Ray S Secrid black is een compacte pasjeshouder in een tijdloze zwarte kleur. Deze kaarthouder is ontworpen voor dagelijks gebruik en past door het slanke formaat moeiteloos in je broekzak of een kleine tas. Je bergt je belangrijkste passen hierin overzichtelijk op, terwijl het mechanisme ervoor zorgt dat je alles snel bij de hand hebt.
- Merk: Boss
- Kleur: Zwart
- Materiaal: Aluminium
- Afmetingen: 9.5 x 6 x 1.5 cm
- Capaciteit: Geschikt voor 3 tot 6 pasjes
- Garantie: 1 jaar
Voordelen Boss Ray S Secrid black
Met deze pasjeshouder kies je voor optimaal gebruiksgemak. Dankzij het bekende schuifsysteem onderaan komen je pasjes trapsgewijs naar buiten. Hierdoor zie je in één oogopslag welke kaart je nodig hebt en hoef je nooit meer te zoeken bij de kassa. De stevige drukknoopsluiting zorgt ervoor dat de houder altijd goed dicht blijft zitten, ook als je naast je pasjes nog wat papiergeld meeneemt.
De kwaliteit van dit product zit in de constructie. De aluminium behuizing is erg stevig, wat voorkomt dat je passen buigen of breken wanneer je de houder in je achterzak draagt. Door de robuuste materialen en de strakke afwerking gaat de pasjeshouder lang mee, ook bij intensief gebruik. Het is een functioneel item dat jarenlang zijn vorm en kracht behoudt.
Onderhoudstips
Het aluminium van de Boss Ray S Secrid is eenvoudig schoon te houden. Je kunt de buitenkant afnemen met een licht vochtige, zachte doek om vingerafdrukken of stof te verwijderen. Gebruik geen schurende middelen of agressieve chemicaliën, omdat deze de zwarte lak kunnen beschadigen. Als er vuil in het mechanisme komt, kun je dit voorzichtig wegblazen of de houder even schoonspoelen met lauw water en daarna goed laten drogen.



