Skip to content

Orbitkey Key Organiser Pro Leather liquorice

Schrijf een review
 69,90
Uitverkocht
Kies jouw kleur
  • Orbitkey Key Organiser Pro Leather liquorice
  • Orbitkey Key Organiser Pro Leather sapphire
  • Orbitkey Key Organiser Pro Leather blackout
  • Orbitkey Key Organiser Pro Leather evergreen
  • Orbitkey Key Organiser Pro Leather lilac
  • Orbitkey Key Organiser Pro Leather oxford navy
  • Gratis verzending vanaf 39,-
  • Spaar voor korting
  • 30 dagen retour
  • Klantbeoordeling 9.5/10
  • 2 jaar fabrieksgarantie
Orbitkey
Specificaties
Afmetingen en Inhoud
Hoogte (cm)2.5
Breedte (cm)8.5
Diepte (cm)2.5
Gewicht (kg)0.01
Fysieke kenmerken
PrintEffen
KleurZwart
MateriaalLeer
Geschikt voor
DoelgroepVolwassenen
GeslachtUnisex
Algemeen
SKUKPR1-LIQ-113
EAN9348824011668
MerkOrbitkey
Fabrieksgarantie2 jaar
SeriePro
Productbeschrijving

Orbitkey Key Organiser Pro Leather liquorice

De Orbitkey Key Organiser Pro Leather liquorice is de oplossing voor een rammelende sleutelbos. Deze zwarte sleutelhouder van leer is ontworpen om je sleutels geordend en compact bij elkaar te houden. Je voorkomt hiermee dat scherpe sleutels krassen maken op je telefoon of andere spullen in je tas of broekzak. Het slanke ontwerp zorgt ervoor dat je jouw sleutels voortaan geruisloos met je meedraagt.

  • Merk: Orbitkey
  • Model: Key Organiser Pro Leather
  • Kleur: Liquorice (Zwart)
  • Materiaal: Leer
  • Afmetingen: 2,5 x 8,5 x 2,5 cm
  • Garantie: 2 jaar

Voordelen Orbitkey Key Organiser Pro Leather liquorice

Met deze sleutelhouder berg je moeiteloos twee tot zeven sleutels op in een overzichtelijk pakketje. Het mechanisme zorgt ervoor dat je sleutels stevig op hun plek blijven zitten en niet gaan rammelen tijdens het lopen of fietsen. Je draait de sleutel die je nodig hebt eenvoudig naar buiten, terwijl de rest van de bundel netjes opgeborgen blijft. De lederen behuizing dient als een beschermende laag, waardoor je andere persoonlijke eigendommen veilig blijven voor krassen.

De Pro-uitvoering is vervaardigd uit stevig leer dat bestand is tegen dagelijks intensief gebruik. Door de stevigheid van het materiaal behoudt de houder zijn vorm en blijft de sluiting goed op spanning staan. Je kunt de weerstand van het draaisysteem zelf aanpassen aan je eigen voorkeur. Daarnaast is de houder voorzien van een handige D-ring, waarmee je ook een grotere autosleutel of een afstandsbediening aan het systeem kunt bevestigen zonder dat dit ten koste gaat van de compactheid.

Onderhoudstips

Het leer van deze Orbitkey blijft het mooist wanneer je het regelmatig verzorgt. Gebruik een specifieke ledercrème of een beschermende spray om het materiaal soepel te houden en te beschermen tegen vuil. Mocht de houder nat worden, laat deze dan op kamertemperatuur drogen. Leg het product niet op een warme radiator, omdat het leer hierdoor kan uitdrogen of barsten. Bij lichte vlekken kun je een licht vochtige doek gebruiken om het oppervlak voorzichtig schoon te maken.

Geen reviews