Eagle Creek Pack-It Specter Compression Half Cube strobe green
Eagle Creek Pack-It Specter Compression Half Cube strobe green
Gratis verzending vanaf 39,-
30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
Klanten beoordelen travelbags met een 9.5
30 jaar fabrieksgarantie
Eagle Creek Pack-It Specter Compression Half Cube strobe green
De Eagle Creek Pack-It Specter Compression Half Cube is gemakkelijk uit te breiden naar een inhoud van 6 liter. De cube is ideaal om kleding geordend op te bergen tijdens de reis.
Kenmerken:
- Vervaardigd uit 30D Silnylon Ripstop
- Compressed 3 liter
- Expandable 6 liter
- Ideaal voor shirts, broeken en shorts
- Lichtgewicht
- Handvat
- Waterafstotend
- Wasbaar
- Lifetime Warranty
Wij zijn officieel Eagle Creek dealer, u kunt voor de volledige garantie bij ons terecht.
Specificaties
Afmetingen en Inhoud
Fysieke kenmerken
Draagmogelijkheden
Geschikt voor
Opbergmogelijkheden
Veiligheid
Algemene productkenmerken
6 reviews
top
Handig manier om kleding efficiënt in te pakken. De compressie rits help om meer ruimte te creëren in je koffer. en zorgt dat je kleding schoon en gesorteerd blijft. Moet nog blijken of materiaal sterk genoeg is hip termijn.
Handig tasje dat veel ruimte bespaart in je bagage en erg licht is.
Ik heb de compression cube nu een aantal weken in gebruik en deze bevalt erg goed. De inhoud wordt goed samengedrukt wanneer je de tweede rits dichtdoet. Hij is makkelijk uit je rugtas te halen door de handgreep. Het tasje weegt bijna niks en is daarom ook ideaal voor vluchten met alleen handbagage. Ook voor dagelijks gebruik is het handig om bijv. opladers in te bewaren of een vest. Het enige minpunt vind ik dat je de rits waarmee je hem open doet niet helemaal rondom loopt, dan was het vullen handiger geweest. Ik ben erg tevreden en ga niet meer op reis zonder!
Snel en eenvoudig, zowel service als product
De Eagle Creek packing cubes zorgen voor overzicht in mijn backpack. Omdat mijn backpack niet open te ritsen is, zou je er normaliter niet aan ontkomen om in de tas te moeten graaien naar je spullen. Door de packing cubes, met eenvoudig handvat, trek ik deze nu zo uit mijn tas en kan ik mijn kleding voor de dag rustig uitzoeken zonder alles overhoop te gooien. Het is ook erg prettig dat de packing cubes waterdicht zijn. Nadeel: de compressie optie, werkt niet helemaal als je de packing cubes helemaal volstopt. Dan kost het veel moeite hem dicht te krijgen en kan je de zak kapot maken door de rits. De levering was zoals beloofd supersnel en ook over het retourneren van een eerder te klein besteld formaat werd niet lastig gedaan.